Fethiye Tatil TurlarıFethiye Tatil Turları

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

Zaten üye misiniz?

Fethiye Tatil TurlarıFethiye Tatil Turları

Hesabınız yok mu?

Fethiye At Turu

Fethiye At Turu

Fethiye at turu, Modern hayatın karmaşasından bunaldıysanız ve günlük dertlerinizden kaçmak isterseniz, sizi hiç duymadığınız yerlere bu kez at sırtında götürüyoruz. Yerel  rehberler eşliğinde konvoy halinde yapılmaktadır. Tüm atlarımız uysal, eğitimli ve dost canlısı olup, deneyimli deneyimsiz tüm binicilerimiz için uygundur. At turumuz seçenekli olarak iki ayrı güzergah da düzenlenmektedir. Seçim tamamen sizin. Fethiye kayaköy At Turu’nu denemek isterseniz Fethiye tatil turları ekibi her zaman hizmetinizde.

Hisarönü – Kayaköy At Turu

At Turumuz Hisarönü’nden başlayarak Çam ağaçları arasında  1 saat  süren patika yoldan  ilerleyerek eski yunan kalıntılarıyla ünlü Kayaköy’e ulaşıyoruz. Burada 30 dakikalık bir mola vererek Yunan Evleri ve eski kiliseyi gezip fotoğraflayacak kadar serbest zaman veriyoruz. Mola bitiminde tekrar patika orman yolundan, tura başladığımız noktamıza dönerek Kayaköy At Turumuzu bitiriyoruz.

Hisarönü – Ölüdeniz At Turu

Ölüdenizi panaromik izleme imkanı sunan bu güzergahımız, Hisarönün’den başlayarak çam ağaçları arasında muhteşem orman yollarından ilerleyerek bir saat sürer. Dünyaca ünlü Ölüdeniz’i kuş bakışı izleyeceğimiz tepede 30 dakikalık kısa bir dinlenme molası veriyoruz. Ölüdeniz At Turunu unutulmaz bir anıya dönüştürmek için bol bol fotoğraf çekmeyi unutmayınız. dönüş yolculuğumuz tekrar  patika orman yollarından başlangıç noktamıza geri dönerek Ölüdeniz At Turumuzu bitiriyoruz.

Fethiye At Turu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Fethiye Kaya köy de düzenlenen bu at binme aktivitesi, balayı çiftlerinin ve doğayla birlikte bir aktivite yapmak isteyenlerin tercihidir. Bu tura çocuklarınızla katılıyorsanız, onları önünüze oturtarak beraber atları sürebilirsiniz. Bu at turu aktivitesine katılırken içinize mayo giymenizi, güneş kremi sürmenizi ve güneş gözlüğü takmanızı tavsiye ederiz. Kayaköy at turun da profesyonel biniciler rezervasyon ile koşu yapabilir ayrıca gruplara ve çiftlere istek üzerine özel at turu da düzenlenmektedir.

REZERVASYON / FİYATLAR


Bu tur 3 saatlik bir aktivitedir.

• Ölüdeniz, Hisarönü ve Ovacık bölgesi dışındaki oteller için kişi başı 15 ₺ transfer farkı alınır.

• Yetişkin 12 yaş ve üzeridir.

Ölüdeniz / Fethiye’de At Turu Hakkında Önemli Bilgiler

 Tur Günleri : Her gün düzenlenmektedir

Tur Çıkış Zamanları Günde 3 seans düzenlenmektedir.

(sabah – öğlen – akşam üstü turu)


 Ücrete Dahil Servisler 

Tur Rehberliği

• Tur Aktivite sigortası

• Otelden ulaşım 

• At binme ekipmanları


Ekstra Ücretli Olanlar

• Fotoğraflar

• Kişisel harcamalar


Yanınıza Almanız Gerekenler

• Güneş kremi

• Spor ayakkabısı

• Güneş gözlüğü

• Kişisel harcamalar için bir miktar para