Fethiye Tatil TurlarıFethiye Tatil Turları

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

Zaten üye misiniz?

Fethiye Tatil TurlarıFethiye Tatil Turları

Hesabınız yok mu?

Fethiye Özel Tekne Turu

Fethiye Özel Tekne Turu

Fethiye Özel Tekne Turu ile rotayı sizin belirlediğiniz bu turda istediğiniz durakta fazla zaman geçirip, istediğiniz durağa uğramayabilirsiniz. Bu teknelerde ister ailenizle yalnız siz olarak keyfini çıkarabilir yada doğum günü ve benzeri özel günlerinizde de bu seçeneği değerlendirebilirsiniz. Ayrıca şirket bünyemizde helal konsept tekne turu seçeneklerimiz de vardır.Detaylı bilgileri ofisimizdeki tur danışmanı arkadaşlarımızdan alabilirsiniz. Yemeklerimiz siz konuklarımıza mangalda pişen balık ve tavuk ile açık büfe olarak mezeler eşliğinde sunulmaktadır. Saat 09:30 da Otelinizden servis ile alınarak teknemizin çıkış yapacak olduğu limana ulaşılır. Güzel bir günün ardından turumuz tamamlanır ve saat 17:00 gibi limana dönüş yapılır. Siz konuklarımızın oteline bırakılmasıyla özel tekne turu sonlanır.

Fethiye Özel Tekne Turu Programı

İster ölüdeniz limanı çıkışlı, isterseniz Fethiye limanı çıkışlı bu teknelerimiz ayrı güzergahları izlemektedir. Ölüdeniz’den çıkan turumuz, kelebekler vadisi, mavi mağara, soğuk su, deve plajı, nicholas adasını ziyaret etmektedir. Fethiye limanından çıkan teknemiz ise, daha sakin bir rota olan kızıl ada, samanlık koyu, boncuklu koyu, akvaryum koyu, tarzan koyunu ziyaret etmektedir. Size Özel Tekne Turunda teknemizde balık tutma ekipmanları, can yelekleri, güneş yatakları ve gölgelik alan konuklarımızın hizmetine sunulmaktadır. Fethiye özel tekne kiralama fiyatlarına, transfer, açık büfe yemek, sigorta bedeli dahildir. Kalabalıkdan uzak, masmavi denizlerde bir tekne turu sizi bekliyor.

Özel Tekne Turu İçin Öneriler

Gün boyu sürecek bu turun daha konforlu geçmesi için yanınıza bazı kişisel eşyalar almanızı tavsiye ediyoruz. Bunlar; deniz ayakkabısı, havlu, güneş kremi, şapka, güneş gözlüğü, mayo, yedek kıyafet, fotoğraf makinesi, öğle yemeği dışında alınacak içecekler için bir miktar nakit para alınmalıdır. Tur rotası boyunca , güneşleme zamanı iyi ayarlanmalı, bazen gölge alanda da vakit geçirmelisiniz. Mola verilen duraklarda derinlik hakkında bilgi almadan denize girmemelisiniz.

REZERVASYON / FİYATLAR


Bu tur günübirlik bir aktivitedir ve her gün düzenlenmektedir.

10 Kişi üstü gruplar için fiyat alınız.

 Extra (ücretli) Olanlar : İçecekler, Otelden servis, kişisel harcamalar.

Özel Tekne Turu Hakkında Diğer Bilgiler

 Günler : Hergün

 Tur Başlangıç Saati : 10:00

• Tur Bitiş Saati : 17:30 – 18:00


 Ücrete Dahil Servisler

• Kaptanlık Hizmetleri

Tur Rehberliği

• Tur Aktivite sigortası

Mangalda öğle yemeği (tavuk veya balık + Açık Büfe)


Ekstra Ücretli Olanlar

• Teknede İçecekler

• Otelden Ulaşım

• Kişisel harcamalar


Yanınıza Almanız Gerekenler

• Güneş kremi

• Mayo – Havlu

• Deniz terliği veya ayakkabısı

• Güneş gözlüğü

• Kişisel harcamalar için bir miktar para