Fethiye Tatil TurlarıFethiye Tatil Turları

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

Zaten üye misiniz?

Fethiye Tatil TurlarıFethiye Tatil Turları

Hesabınız yok mu?

VİP Yamaç Paraşütü

Vip Fethiye Yamaç Paraşütü

Ölüdenizde özel yamaç paraşütü uçuşu !

Fethiye helal konsept yamaç paraşütü.

Fethiye de Bayan pilot ile yamaç paraşütü.

Dünyanın Covid 19 virüsü ile mücadele ettiği günümüz de yaz tatili planlamasını da artık buna göre yapmalısınız. Size özel daha izole bir ortamda, Hijyen sertifikalı maksimum 3 kişi yolcu kapasiteli vip araçlarımızla yapılan kısa bir yolculuğun ardından Babadağ kalkış pistine ulaşılır. Profesyonel pilotlarımızın, 1200 metre, 1700 metre, 1800 metre, 1960 metre rakıma sahip pistlerden rüzgar yönüne göre yaptığı uygun pist seçiminden sonra, Pistte serilen paraşütün hava ile dolmasıyla beraber sadece birkaç koşar adım atarak havalanıyorsunuz. Hava şartlarına bağlı olarak ortalama 40 dk. Süren uçuşunuz, bir kaç koşar adımla Ölüdeniz kumsalına yapılan inişle sonlanır. Ölüdeniz yamaç paraşütü ekstrem spor aktivitesinde, siz önde pilotunuz ise arka koltukta oturur. Paraşüte yön, hız ve fren gibi komutları pilot verir. Size sadece görkemli manzaranın keyfini çıkarmak kalır.

ÖNEMLİ BİLGİ !

Vip tasarımlı araçlarımız ve pilot ile yolcusunun giydiği kıyafet ve ekipmanlar, her uçuş sonrası dezenfekte edilmektedir. En az 20 yıllık yamaç paraşütü uçuş tecrübesine sahip profesyonel pilot kadromuz, yamaç paraşütü ekstrem sporunda Türkiye de önemli bir geçmişe sahip olan, Şenol Arat, Serdar Durna, Bahadır Civan isimlerinden oluşmaktadır. Ayrıca talep edilirse Ölüdeniz de bayan pilot ile de yamaç paraşütü yapılabilmektedir.

Yamaç Paraşütü Yapmak Güvenli midir?

Ölüdeniz yamaç paraşütü bölge olarak, Türkiye’nin en güvenli uçuş noktasıdır. Bu ekstrem spor da güvenlik dört ana ilkeyi kontrol ederek sağlanır; pilotun profesyonelliği, meteorolojik şartlar, malzeme kontrolü ve pilot yorgunluğu.

Pilotun profesyonelliği: Fethiye tatil turları firmamız için uçan pilotların her yıl Türk Hava Kurumu tarafından sağlık ve uçuşa elverişli raporları yenilenmektedir. Profesyonelliğin 5 yıllık uçuş tecrübesi olarak kabul edildiği bu ekstrem sporda, firmamızın pilotları 20 yıldan fazla ticari yamaç paraşütü pilotu tecrübesine sahiptirler.

Meteorolojik Şartlar: Hava şartları yamaç paraşütünü etkileyen en önemli faktördür. Profesyonel pilotlarımız uzun zamandır bu bölge de binlerce uçuş tecrübesine sahiptir. Pilotlarımız hava şartları ile zıtlaşma yapılmayacağının farkındadırlar. Ayrıca firmamız tarafından hiçbir şekilde uçuş yapma kararı konusunda baskı yapılmayıp, tamamıyla uçuş kararı pilotumuza bırakılmaktadır.

Malzeme Kontrolü: Her yıl Nisan ayında paraşüt uçuş takımlarımız, Türk hava kurumu tarafından kontrol edilerek uçuş vizeleri yenilenmektedir. Advance, Ozone Paragliders, skywalk tarafından üretilen malzemeleri kullanır. Paraşüt Kanatlarımız her yıl yenilenmektedir.

Pilot Yorgunluğu: Pilotlarımız haftanın belirli günlerinde düzenli olarak izin kullanmaktadırlar. Bu çalışma stili ile pilotlarımızın yorgunluk ve hata yapma olasılığı riskinin tamamen önüne geçilmektedir.

Rezervasyon / Fiyatlar


DİKKAT!  Fiyatlarımız Güncellenmektedir. Lütfen Danışma Hattımızdan Bilgi Alınız.

2023 TUR FİYATLARI UÇUŞ ÜCRETİ
15 Mart – 18 Nisan 2000
19 Nisan –  23 Nisan Bilgi Alınız
24 Nisan – 31 Mayıs Bilgi Alınız
1 Haziran – 23 Haziran Bilgi Alınız
24 Haziran – 2 Temmuz Bilgi Alınız
3 Temmuz – 31 Temmuz Bilgi Alınız
1 Ağustos –  31 Ağustos Bilgi Alınız
1 Eylül –  30 Eylül Bilgi Alınız
1 Ekim –  31 Ekim Bilgi Alınız

Tablodaki fiyat, kişi başı ücretlendirmedir.

VİP

Yamaç Paraşütü

Hakkında Bilgiler


 Tur Günler : Her gün düzenlenmektedir.

Uçuş Saatleri : 08:30 – 11:00 – 13:00 – 15:00 – 17:00

Otel Servis Bölgeleri : Ölüdeniz – Hisarönü – Ovacık – Fethiye ve Çalış

Aktiviteye  ayrılacak zaman : 2 saat

• Havada kalma – Uçuş Süresi : 30 – 40 dakika


 Ücrete Dahil Servisler 

Pilot uçuş ücreti

• Tur Aktivite sigortası

• Hayat sigortası

• Otelden ulaşım 

• Babadağ giriş ücreti


Ekstra Ücretli Olanlar

• Fotoğraf ve Video

• Bazı Bölgelerden Otel servis ücreti

• Kişisel harcamalar


Yanınıza Almanız Gerekenler

• Güneş kremi

• Spor ayakkabısı

• Güneş gözlüğü

• Kişisel harcamalar için bir miktar para