Fethiye Tatil TurlarıFethiye Tatil Turları

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

Zaten üye misiniz?

Fethiye Tatil TurlarıFethiye Tatil Turları

Hesabınız yok mu?

Dalyan – İztuzu Plajı Turu | Fethiye Çıkışlı

Dalyan – İztuzu Plajı Turu | Fethiye Çıkışlı

Dalyan – İztuzu Plajı Turu siz konuklarımızı Fethiye, Ölüdeniz ve Çalış bölgesinde ki otellerinden alıp, 1 saat süren kısa bir yolculuğun ardından, Dalyan kordonundan teknelere binerek başlar.

Fethiye Tatil Turları bünyesindeki tüm profesyonel rehberler sabırlı, dost canlısı ve işlerinde uzman olup tüm misafirlerimizin sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duymakta, tüm misafirlerimize muhteşem bir tatil günü yaşatmak için her zaman ellerinden gelenin en iyisini yapmaktadırlar.

Teknemiz dalyan sazlıklarının, Antik Likya mezarları ve balıkçı köylerinin arasından süzülerek, bölgenin en eski Likya antik çağından beri faaliyet gösteren Sultaniye Kaplıcası / Çamur banyosu merkezine varılır. Burada kükürtlü çamur havuzlarında yapılan banyonun ardından kendinizi ferahlamış ve gençleşmiş hissedeceksiniz. Çamur banyosundaki molamız dan sonra limandaki Açık büfe yemeğimizin sunulduğu restorantımıza geçiyoruz.

Öğle yemeği aramızdan sonra teknemizle turumuza devam ediyor, dünyaca ünlü İztuzu plajı sahiline gidiyoruz. Dalyan nehri ile deniz suyunun buluştuğu bu eşsiz sahilde 1,5 saat verilen yüzme ve güneşlenme molasının ardından dönüş yolunda dünyanın en büyük 2. sert kabuklu deniz kaplumbağası olan Caretta caretta kaplumbağasına rastlayabilirsiniz. Dalyan kordonuna geri dönüş sağlandıktan sonra yaklaşık 1 saat süren yolculuğumuzun ardından siz konuklarımızın otellerine bırakılması ile turumuz sona erer.

Dalyan Hakkında Bilgiler

Dünya da tanınmış, Türkiye’de ise popüler bir günübirlik gezi ve tatil beldesi haline gelmiş Dalyan, İztuzu plajı ve doğal kükürtlü çamur banyosu havuzları ile emsalsiz güzelliklerini misafirlerine sunmaktadır. Arka tarafı tatlı nehir suyu, Ön tarafı deniz suyu ile çevrili İz tuzu plajında yüzmek, Dalyan butik şehir de nehir kenarında yürüyüş yapmak, Dalyan merkez ile İztuzu plajı arasında bisiklet binmek bu şehir de yapılabilecek aktivitelerden bazıları. Akşamları ise Dalyan kordonunu gezebilir, nehir kenarında ki küçük ama sıcak ortamı olan balık restoranlarında mavi yengeç ya da Dalyan kefali tadını deneyebilirsiniz. Eğer Fethiye’de, Marmaris’te, Kaş civarlarında tatil yapıyorsanız, bu güzel tatil beldesine günübirlik gidip dönebilirsiniz.

İztuzu Plajı

Kaplumbağa Hastanesi durağımız dan sonra, 1,5 saatlik yüzme ve dinlenme molası için yürüme mesafesindeki iztuzu Plajı‘na geçiyoruz. Eğer şanslıysanız dünyanın en büyük 2. sert kabuklu deniz kaplumbağası olan Caretta caretta kaplumbağasına doğal ortamında rastlayabilirsiniz. Yeterli bilimsel kanıt olmamasına rağmen caretta caretta kaplumbağasının 40 milyon yıldır bölgede var olduğu ve ürediği tahmin edilmektedir. Kameralarınızı her an hazır tutun ki bu muhteşem canlının resmini çekme şansına ne zaman denk geleceğiniz belli olmuyor.

İster eşiniz ile baş başa romantik bir tatilde olun, ister aileniz ile eğlenmenin peşinde, isterseniz de tek başınıza bir keşif turunda olun; vücut dengenizi bulmak ve zihninizi boşaltmak için, dost canlısı havası, muhteşem yemekleri, muhteşem doğal ve tarihi zenginlikleri ile Dalyan Turu kesinlikle yaz tatilinize dahil etmeniz gereken bir turdur. En iyi Fethiye Tatili deneyimi de Fethiye Tatil Turları ile yaşanır!

2023 Tarih Aralığı YETİŞKİN ÇOCUK
19 Nisan –  23 Nisan 750
24 Nisan – 31 Mayıs 750
1 Haziran – 23 Haziran Bilgi Alınız
24 Haziran – 2 Temmuz Bilgi Alınız
3 Temmuz – 31 Temmuz Bilgi Alınız
1 Ağustos –  31 Ağustos Bilgi Alınız
1 Eylül –  30 Eylül Bilgi Alınız
1 Ekim –  31 Ekim Bilgi Alınız


REZERVASYON / FİYATLAR


2023 Tarih Aralığı YETİŞKİN ÇOCUK
19 Nisan –  23 Nisan 750
24 Nisan – 31 Mayıs 750
1 Haziran – 23 Haziran Bilgi Alınız
24 Haziran – 2 Temmuz Bilgi Alınız
3 Temmuz – 31 Temmuz Bilgi Alınız
1 Ağustos –  31 Ağustos Bilgi Alınız
1 Eylül –  30 Eylül Bilgi Alınız
1 Ekim –  31 Ekim Bilgi Alınız

Bu tur günübirlik bir aktivitedir  

Her Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri düzenlenmektedir.

 Yetişkin 12 yaş ve üzeri, Çocuk 7 – 11 yaş arası, Bebek 0-6 yaş arasıdır.

Ölüdeniz / Fethiye’den Dalyan – İztuzu Plajı Turu Bilgileri

 Tur Günler : Pazartesi – Çarşamba – Perşembe – Cumartesi

• Otelden Alınış Saatleri: Likya World – 07:45  ⁄  Ölüdeniz – 08:00  ⁄  Hisarönü – 08:30

Fethiye – 08:30  ⁄  Çalış – 09:00

• Tur Bitiş Saati : 18:00 – 18:30


 Ücrete Dahil Servisler 

Tur Rehberliği

• Tur Aktivite sigortası

• Otelden ulaşım 

Çamur banyosu giriş ücreti

• Dalyan- İztuzu Tekne turu

• Açık büfe öğle yemeği


Ekstra Ücretli Olanlar

• Teknede İçecekler

• Fotoğraflar

• İztuzu Plajı giriş ücreti

• Kişisel harcamalar


Yanınıza Almanız Gerekenler

• Güneş kremi

• Mayo – Havlu

• Deniz terliği veya ayakkabısı

• Güneş gözlüğü

• Kişisel harcamalar için bir miktar para