Fethiye Tatil TurlarıFethiye Tatil Turları

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

Zaten üye misiniz?

Fethiye Tatil TurlarıFethiye Tatil Turları

Hesabınız yok mu?

Fethiye Ölüdeniz Özel Tekne Turu

Fethiye Ölüdeniz Özel Tekne Turu

Fethiye Özel Tekne Turu ile rotayı sizin belirlediğiniz bu turda istediğiniz durakta fazla zaman geçirip, istediğiniz durağa uğramayabilirsiniz. Bu teknelerde ister ailenizle yalnız siz olarak keyfini çıkarabilir yada doğum günü ve benzeri özel günlerinizde de bu seçeneği değerlendirebilirsiniz. Ayrıca şirket bünyemizde helal konsept tekne turu seçeneklerimiz de vardır.Detaylı bilgileri ofisimizdeki tur danışmanı arkadaşlarımızdan alabilirsiniz. Yemeklerimiz siz konuklarımıza mangalda pişen balık ve tavuk ile açık büfe olarak mezeler eşliğinde sunulmaktadır. Saat 09:30 da Otelinizden servis ile alınarak teknemizin çıkış yapacak olduğu limana ulaşılır. Güzel bir günün ardından turumuz tamamlanır ve saat 17:00 gibi limana dönüş yapılır. Siz konuklarımızın oteline bırakılmasıyla özel tekne turu sonlanır.

Fethiye Ölüdeniz Özel Tekne Turu Programı

İster ölüdeniz limanı çıkışlı, isterseniz Fethiye limanı çıkışlı bu teknelerimiz ayrı güzergahları izlemektedir. Ölüdeniz’den çıkan turumuz, kelebekler vadisi, mavi mağara, soğuk su, deve plajı, nicholas adasını ziyaret etmektedir. Fethiye limanından çıkan teknemiz ise, daha sakin bir rota olan kızıl ada, samanlık koyu, boncuklu koyu, akvaryum koyu, tarzan koyunu ziyaret etmektedir. Size Özel Tekne Turunda teknemizde balık tutma ekipmanları, can yelekleri, güneş yatakları ve gölgelik alan konuklarımızın hizmetine sunulmaktadır. Fethiye özel tekne kiralama fiyatlarına, transfer, açık büfe yemek, sigorta bedeli dahildir. Kalabalıkdan uzak, masmavi denizlerde bir tekne turu sizi bekliyor.

Özel Tekne Turu İçin Öneriler

Gün boyu sürecek bu turun daha konforlu geçmesi için yanınıza bazı kişisel eşyalar almanızı tavsiye ediyoruz. Bunlar; deniz ayakkabısı, havlu, güneş kremi, şapka, güneş gözlüğü, mayo, yedek kıyafet, fotoğraf makinesi, öğle yemeği dışında alınacak içecekler için bir miktar nakit para alınmalıdır. Tur rotası boyunca , güneşleme zamanı iyi ayarlanmalı, bazen gölge alanda da vakit geçirmelisiniz. Mola verilen duraklarda derinlik hakkında bilgi almadan denize girmemelisiniz.

Rezervasyon / Fiyatlar


2021 TUR FİYATLARI

TEKNE ÜCRETİ

15 Nisan – 10 Mayıs 1250
11 Mayıs – 15 Mayıs 1750
16 Mayıs – 31 Mayıs 1250
1 Haziran – 30 Haziran 1500
1 Temmuz – 16 Temmuz 1500
17 Temmuz –  24 Temmuz 2000
25 Temmuz –  31 Ağustos 1500
1 Eylül –  30 Eylül 1500
1 Ekim –  31 Ekim 1250

Tablodaki fiyat 10 kişiye kadar sabit ücretlendirmedir.

Özel Tekne Turu Hakkında Bilgiler

 Tur Günleri : Her gün düzenlenmektedir

Otelden Alınış Saati09:30

Tur Bitiş Saati17:30


 Ücrete Dahil Servisler 

Rehberlik Hizmeti

Kaptanlık Hizmeti

Açık büfe öğle yemeği

• Tur Aktivite sigortası

• Ulaşım


Ekstra Ücretli Olanlar

• Kişisel harcamalar

• İçecekler


Yanınıza Almanız Gerekenler

• Güneş kremi

• Deniz ve Spor ayakkabısı

• Mayo ve Havlu

• Güneş gözlüğü

• Kişisel harcamalar için bir miktar para